Рішення придбати нові меблі для дому викликає не тільки радісні емоції. Поряд з піднесеним настроєм часто виникає занепокоєння про правильність вибору, якість виробу, і звичайно, про ціну. Фінансова сторона будь-якого оновлення складається з декількох чинників, навіть якщо меблі стандартна, а якщо виконана на замовлення - кількість витратних статей збільшується. Щоб розуміти, на яку суму в цілому потягне оновлення, можна заздалегідь прорахувати його вартість. Яким чином? Розповімо в сьогоднішньому матеріалі.
На формування кінцевої ціни меблів впливає безліч факторів. Головними серед них є:
Таким чином, ми розглянули головні умови формування ціни на меблі, що дозволяє в загальних рисах прикинути, скільки буде коштувати бажаний виріб.
У попередньому пункті згадувалося, що зона розміщення впливає на ціну меблів. Яким чином, і які вони взагалі бувають - розповімо тут.
Існує 4 основних зони меблювання в квартирі. Це кухня, вітальня, спальня, і коридор. Всі вони є комбінованими, тобто припускають установку і корпусних, і м'яких меблів. За бажанням клієнта, корпусні вироби можуть замінюватися вбудованими, що також впливає на їх вартість. Але головним фактором залишається місце установки.
Так, кухня - зона підвищеного забруднення, а значить кухонний куточок потребує особливої оббивці (текстиль з брудовідштовхуючим просоченням, або екошкіра, яку легко мити). Якщо мова йде про корпусних меблів, найчастіше її потрібно робити на замовлення: складати проект, що враховує вільний простір, кількість побутової техніки, її ергономічне розміщення, що природно впливає на кінцеву вартість.
Вітальня, в рідкісних випадках виконує одну функціональну роль місця відпочинку, частіше вона поєднує в собі 2 і навіть 3 ролі, які необхідно розподілити в обмеженому просторі. Меблі допомагають впоратися з цим завданням, але в зв'язку з цим, до них висуваються підвищені вимоги: конструктивні, естетичні, практичні. Наприклад, в конструкції використовується ламінований ДСП замість звичайного, що володіє більшою стійкістю до навантажень, і ефектним зовнішнім виглядом. Або фасад шафи застосовується дорогий, щоб надати йому вигляд благородного, відповідниго інтер'єру.
Спальня - зона менш вимоглива, її головна функція - якісний відпочинок, вона ж і сприяє підвищенню вартості меблів. Добротний ортопедичний елемент, в сукупності з ламелевою підставою не може коштувати дешево.
Коридор - найбільш демократична, в плані витрат, зона. Для нього допустимо використовувати бюджетний, стандартний виріб. Але якщо ви хочете особливий дизайн, ексклюзивну фурнітуру, якісне складання - доведеться збільшувати вартість і тут.
Якщо ви вже пригледіли виріб, і хочете повторити його для своєї вітальні, здійснити розрахунок вартості можна за такими параметрами.
Крім зазначених параметрів, виробник також ставить свою націнку на товар, в яку входить робота майстрів (виїзд на будинок, заміри, і т.д.), складальна фурнітура (шурупи, заглушки ), витрати по закупівлі, доставці матеріалів до майстерні. Ця націнка плаваюча, дуже індивідуальна, тому дізнаватися її потрібно у конкретного виробника, з яким ви вирішили співпрацювати.
Розуміючи, з яких складових формується ціна меблів, ви можете самостійно планувати її бюджет, і навіть економити. В меблевій індустрії це можливо, особливо, якщо вам не чужа ручна праця.
Так, заощадити можна на проекті виробу, розробити його самому, на свій смак, з використанням спеціальних комп'ютерних програм. Це скоротить третину витрат на меблі. Інший варіант - замовити проект у дизайнера, а реалізувати самостійно, тобто особисто вибрати матеріали, віднести їх на розпил, і зібрати в цілісний зразок. Такі методи в наш час давно не рідкість. Вони не просто допомагають заощадити на обстановці, але дозволяють проявити фантазію, кмітливість і працьовитість, людині, яка любить працювати руками. Якщо ж ви не прихильник самостійних експериментів, заходите на Dommino.ua, за готовими, якісними меблями.
Коментарі 0
Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.
натисніть тут щоб увійти