• Доставка по всій Україні Доставка по всій Україні
  • Салони в кожному великому місті України Велика мережа салонів
  • Можливість повернення до 14 днів товарів з наявності
  • Європейська якість матеріалів та виготовлення Європейська якість
  • Своє виробництво і контроль якості без посередників Без посередників

Сьогодні Dommino - це команда з більш ніж пів тисячі осіб, об'єднана однією ідеєю: робити реально якісний продукт. Це одна з небагатьох компаній в Україні, яка пішла по найбільш ризикованому шляху: ми самі виробляємо меблі і самі ж їх продаємо. Більшість компаній, які продають дивани в Україні є всього лише продавцями і вони геть позбавлені можливості регулювати якість. Для нас  питання якості є питанням номер «1». Ми щомісяця розвиваємо власне виробництво, інвестуючи в закупівлі більш інноваційного обладнання і залучаючи висококваліфікованих фахівців.

Як ми стартували і чому?

У 1996 році ми стартували свою діяльність, як продавець м'яких меблів. Ми закуповували її у польського та українського виробника і реалізовували спочатку в місті Кривий Ріг. Єдине, замість того щоб займатися продажами, нам доводилося часто займатися виправленням у клієнтів заводський брак. Ми принципово відмовлялися працювати з поганим продуктом. Тому ми пішли по більш складному шляху і почали виробляти меблі самостійно.

Завдяки цінному досвіду роботи з європейським і українським виробником, у нас сформувалося своє індивідуальне бачення того, яким повинен бути якісний продукт. Ми вже знали, за допомогою яких конструктивних елементів ми зможемо дати споживачеві високопробні меблі, для яких час це не випробування. Так з'явився бренд Zlatamebel.

Меблі для всіх!

Меблі марки Zlatamebel були переважно преміальні (великих габаритів) і дуже якісні. Коли у нас стало досить виробничих потужностей, ми вирішили розширити сегмент диванів. Почалося активне вивчення меблів сімейного класу, яка проводилася у нас в Україні. Вона була, м'яко кажучи, огидною: після пару тижнів використання вона скрипіла, сидіння продавлювалося. Адже це не дивно, оскільки диван буквально виготовляли з відходів. Наприклад, замість цілісного листа поролону високої щільності, виробники використовували відходи у вигляді його склеєних обрізків, яким місце на смітнику, а не в Вашому домі.

І люди купували такі меблі ... Чому? Тому що їм не запропонували нічого кращого. Тоді ми створили лінійку Dommino - бренд м'яких меблів середнього сегмента, який відрізняється своєю простотою та доступністю. Вона орієнтована на молодих, що розвиваються сімей і людей, які завжди зіставляють ціну і якість. 

Виробництво диванів можна порівняти з приготуванням їжі в ресторані. Якщо шеф-кухар готує свій фірмовий салат з зіпсованих продуктів, то це буде несмачно і небезпечно для здоров'я. Такий же принцип діє і для виробництва м'яких меблів. Всі «інгредієнти» повинні бути високої якості, ідеально вивірені. Тоді це буде не тільки «смачно», а й корисно здоров'я.

Dommino - це конвеєр

Наше виробництво - це меблевий конвеєр за новітніми технологіями преміум-сегмента, на якому оптимізовані всі витрати, що робить продукцію максимально доступною для всех.Ми дали покупцеві те, що потрібно, а саме якісні дивани за цінами нижче ринкових, за рахунок прямих контактів з постачальниками . Хочете ще дешевше? Тоді гарненько подумайте про здоров'я Ваших дітей ...

Більше 20 салонів по всій Україні ...

До того ж нашу продукцію люблять в Грузії і Росії. Ми не просто робимо і продає свій продукт, ми задаємо українському ринку новий стандарт того як потрібно робити бізнес, а споживачу ми задаємо новий рівень високих потреб. Ми мріємо, щоб кожна людина хотіла купити НЕ "нормальний диван", а "КЛАСНИЙ !!!". Мріємо, щоб кожен бізнесмен хотів робити свою справу з повною відповідальністю за наслідки свого продукту. Ці принципи допомагають нам підкорювати нові вершини і робити життя наших покупців максимально комфортною ...