• Доставка по всій Україні Доставка по всій Україні
  • Салони в кожному великому місті України Велика мережа салонів
  • Можливість повернення до 14 днів товарів з наявності
  • Європейська якість матеріалів та виготовлення Європейська якість
  • Своє виробництво і контроль якості без посередників Без посередників
Развернуть фильтр
Ціна
-
грн

Кутові дивани

Сортувати за:

Кутові дивани

Складно уявити собі сучасний будинок без затишного дивана. З його допомогою можна створити комфортне місце для відпочинку всією сім'єю. Але перед вибором цього предмету меблів необхідно ретельно вивчити його основні характеристики.

Типи диванів

На сьогоднішній день існує кілька основних типів диванів, які відрізняються своїми особливостями:

  • викочування;
  • висувний;
  • трансформер;
  • розкладний;
  • на ніжках;
  • кутовий висувний.
 

Викатні моделі є ідеальними для маленьких квартир. Їх головною особливістю називають те, що дві третини спального місця заховані в сидінні, а сам механізм трансформації дуже легко використовувати. Щоб розкласти такий диван, необхідно всього лише потягнути за його нижню частину. Перевагою даного варіанту є наявність декількох положень, які застосовуються для відпочинку або сну. Крім того, ціни на викатні дивани невисокі, а механізм практично ніколи не ламається.

Як правило, цей тип використовується в кутових диванах, адже завдяки його формі можна створити комфортне і велике спальне місце. Найпоширенішим механізмом викочування вважається дельфін. Він відрізняється наявністю спеціального каркаса під сидінням. У дельфіна багато переваг, в тому числі довговічність (навіть бюджетні моделі можна використовувати до 15 років).

Висувні варіанти багато в чому схожі на попередні моделі. Одна частина сидіння у них висувається вперед, що дозволяє створити досить широке місце для сну і відпочинку. Серед популярних висувних диванів можна виділити механізми трансформації Evrokomfort, пантограф, дельфін.

Трансформери відмінно підходять для малогабаритних кімнат, особливо якщо вітальня виконує також функцію спальні. Багато сучасні дивани цього типу оснащуються додатковими особливостями: столами, полицями, є варіанти 3 в 1. Зазвичай вони складаються з окремих блоків, які можна переставляти на свій розсуд.

Розкладні моделі були дуже популярними кілька років тому, але і сьогодні деякі з них не здають своїх позицій. Найбільш поширеними механізмами трансформації тут вважаються книжка і єврокнижка. Вони прості у використанні і довговічні, ніж та завоювали любов споживачів. Зазвичай виробники оснащують розкладні дивани просторими ящиками для зберігання постільної білизни та інших речей. Навіть в складеному вигляді сидіння досить широкі для комфортного відпочинку.

Дивани на ніжках відрізняються підвищеною надійністю і безпекою. Вони значно спрощують процес прибирання, так як дозволяють без проблем прибрати пил навіть під сидінням. Завдяки відсутності механізму трансформації вартість таких моделей набагато нижче.

Кутові висувні варіанти найчастіше застосовуються в маленьких квартирах, де необхідно заощадити простір і розділити приміщення на окремі зони.

Стиль диванів

Щоб підібрати диван під інші меблі в будинку, слід звернути увагу на популярні стилі. Сьогодні виробники пропонують цей предмет інтер'єру в декількох основних стильових напрямках:

  • Класика - відрізняється прямими і чіткими лініями, симетрією у всьому. Від подібних меблів так і віє розкішшю, багатством. При виробництві використовуються тільки натуральні матеріали - метал, благородні породи дерева, гіпсова ліпнина, дорогі тканини (наприклад, велюр, шкіра).
  • Мінімалізм - проста конструкція, яка виглядає стримано, але елегантно. Для цього стилю характерні висока якість всіх деталей, геометричні форми і спокійна колірна гамма (відтінки бежевого, сірого).
  • Модерн - диван в такому стилі відрізняється унікальними дизайнерськими рішеннями, тому досить дорогий. У моделях вміло поєднуються різні матеріали (дерево, метал, пластик), що робить їх функціональними і довговічними.
 

Класичний диван втілює в собі віяння самих різних культур і епох, які дивним чином переплітаються один з одним. Особливо варто виділити якість виготовлення таких моделей. Вони часто низькі і м'які, мають маленький розмір. Яскраві кольори оббивки використовуються рідко. Віддається перевага приємним відтінкам, але для декору застосовують золоті нитки. Такий диван-ліжко підкреслить тонкий смак господаря будинку.

Моделі в стилі мінімалізм - стильні і, на перший погляд, прості. Часто виконуються в білому кольорі, але бувають і чорні, темно-коричневі варіанти. Можна купувати в зал, кухню, спальню.

У стилі модерн використовують дуже багато дерева. Дерев'яні дивани відрізняються довговічністю і надійністю, але при цьому їх вартість часто занадто висока. Тканинна оббивка яскрава, що кидається в очі. Виробники використовують фіолетовий, червоний, жовтий, синій відтінки. Зазвичай подібні вироби виготовляються на відомих фабриках, що також впливає на їх ціну. Наприклад, особливою популярністю серед покупців користується якісна італійські меблі.

Жорсткість кутових диванів

На цей параметр впливає наповнювач, який використовується при виробництві дивана. Найбільш поширеними є:

  • пружинний блок;
  • пінополіуретан;
  • синтепон;
  • синтепух;
  • холлофайбер.
 

Найпопулярнішими в сучасних моделях є пружини. Їх монтують в спинки і сидіння. Але існують різні способи виготовлення подібних блоків:

  • змійка - через все сидіння проходять горизонтальні спіралеподібні пружинки;
  • боннель - кожна окрема пружина з'єднується з іншого;
  • незалежний блок - кожна дріт у вертикальному положенні вставляється в окремий тканинний чохол, за рахунок чого поліпшуються анатомічні особливості дивана.
 

Головними перевагами використання пружин є:

  • можливість тривалого використання;
  • меблі витримує великі навантаження;
  • завдяки відмінному повітрообміну всередині блоків в сидінні підтримується здоровий мікроклімат;
  • підвищений комфорт для спини.
 

Але варто звернути увагу на високу ціну таких диванів. Крім того, через особливості конструкції можна створити тільки прямокутні варіанти.

Пінополіуретан є еластичний поролон. Його щільність залежить від обраного способу виробництва, але якісні моделі повинні мати показник не менше 30-35 кг / куб.м. Основними плюсами можна назвати:

  • надійність і довговічність експлуатації;
  • можна використовувати будь-які геометричні форми;
  • завдяки своїй гипоаллергенности такий наповнювач не викликає алергії.
 

Дешевий пінополіуретан швидше зношується, покривається тріщинами і вм'ятинами, тому не варто купувати варіанти економ.

Синтепон є найдешевшим наповнювачем. Сьогодні його зазвичай використовують тільки в подушках. Він відрізняється легкістю і м'якістю, має непогані теплоізоляційні і гіпоалергенні властивості. Але в процесі експлуатації синтепон швидко збивається в окремі грудки, тому не вважається довговічним.

Синтепух - штучний замінник натурального пуху птахів. Завдяки його пружності навіть після декількох років використання сидіння залишаються м'якими і прекрасно тримають свою форму. Прекрасно переносить хімчистку або прання. Чи не збивається і є вологостійким.

Холлофайбер відрізняється від синтепону крученими, а не прямими волокнами. Саме тому вироби з нього легко відновлюють свою первісну форму. Завдяки тому, що холлофайбер добре пропускає вологу і повітря, він вважається прекрасним антистатиком і не викликає алергічних реакцій.

Механізми трансформації

Перед тим як вибрати диван, необхідно визначитися з відповідним механізмом трансформації. Тут потрібно виходити від ваших уподобань. Наприклад, якщо ви збираєтеся використовувати диван як ліжко кожен день, краще віддати перевагу дельфіна, пантограф, ЄВРОКОМФОРТ або пуме. А ось на дачу можна придбати клік-кляк, акордеон.

Розглянемо особливості найпоширеніших механізмів.

Книжка - назва походить від принципу трансформації. Коли виріб зібрано, то його сидіння розташоване прямо перпендикулярно спинці. На такій моделі вільно розташується кілька людей. Щоб «розкрити» диван, спинку просто опускають вниз. При цьому утворюється порожнина під сидінням, яке піднімається вгору. Там можна помістити білизна або інші речі. Далі сидіння також опускається, і ви отримуєте велике спальне місце.

Клік-кляк - називається так через особливого звуку, який видає механізм під час трансформації. Вважається більш сучасним і надійним варіантом книжки. Головною особливістю є наявність проміжного (третього) положення, коли спинка фіксується між розкритим і закритим видом. У такому випадку ви зможете напівлежати в комфорті. Подібні моделі часто оснащуються спеціальними бічними сторонами, які перетворюються в підлокітники або підголовники.

Акордеон - один з найпопулярніших на сьогоднішній день. Основним плюсом є компактність. Майже вся система трансформації вбудовується в спинку вироби. Конструкція відрізняється хорошою ергономікою. Щоб диван розкрився, потрібно потягнути за центральну частину сидіння, трохи піднявши його. Він не займає багато місця, але при цьому може стати повноцінною ліжком.

Дельфін - відрізняється маленькими розмірами, простим і зручним відкриванням. Такі дивани поділяються на дві окремі частини. Перша - статична і займає велику площу. Друга висувається вперед і в закритому вигляді знаходиться під виробом. Часто використовується в кутових моделях, вартість яких досить висока.

Пума - подібний варіант можна зустріти в сучасних інтер'єрах віталень кімнат. Він не займає багато місця, але виглядає досить дорого. Цей механізм трансформації складний, так як конструкція включає в себе кілька різних частин. Розкладаючи виріб, необхідно підняти його сидіння і дістати окрему основу, яка розташовується під ним. Вона викочування, тому її варто тягнути на себе. Після цього можна приступати до витягування сидінь викочування частини, для чого призначені особливі петлі. Наприкінці більшості блок опускається вниз.

Пантограф - досить популярний механізм. Щоб диван перетворити на велике спальне місце, необхідно потягнути сидіння спочатку вгору, а потім вперед. Потім опустити спинку і насолоджуватися максимальним комфортом. Подібні дивани відрізняються компактністю, простим відходом і зручною конструкцією, яка не дряпає підлогу під час розкриття.

Телескоп - його ще часто називають викочування. Механізм включає в себе три частини, дві з яких розташовуються в основі меблів. Так як друга деталь викочується після першої, виріб має телескопічною конструкцією. Диван досить довгий в розкладеному вигляді, але займає не так багато місця в складеному стані.

Еврокомфорт (єврокнижка) - призначається для щоденного використання, так як надзвичайно простий в трансформації. Сидіння витягується вперед, потім спинка опускається на місце, що звільнилося. Завдяки мінімальній кількості стиків комфортний сон вам забезпечений.

Поворотний - використовується переважно в кутових моделях. Відмінною рисою подібних диванів є великі габарити, тому перед покупкою варто ретельно виміряти розміри кімнати. Для того щоб перетворити звичайне місце сидіння в зручне ліжко, необхідно одну частину повернути на 90 градусів, а потім зафіксувати.

Модульні дивани - такі меблі є не цільної конструкцією, а складається з окремих модулів, які можна вибрати самостійно.

Призначення диванів

Всі сучасні дивани діляться на три види за своїм призначенням:

  • в якості основного спального місця, коли даний предмет меблів повністю замінює ліжко, тому виріб повинен оснащуватися зручним матрацом і надійним механізмом трансформації;
  • в якості додаткового спального місця, наприклад, якщо ви купуєте диван на дачу, куди заїжджаєте рідко, або ставите його в гостьову спальню (такі моделі також повинні бути досить комфортними і просторими);
  • для прикраси інтер'єру - зазвичай це двомісні преміум-дивани, які неможливо використовувати для сну, вони не оснащуються механізмом трансформації, але здатні перетворити будь-яку кімнату.

Клас м'яких меблів

На сьогоднішній день виробники виготовляють кутові дивани в двох основних класах:

  • преміум або елітні моделі;
  • економ- або недорогі варіанти.

Головною перевагою елітних м'яких меблів є той факт, що її виконують вручну. Справжні преміум-моделі не випускаються цілими серіями, тому їх вартість досить висока. Під час виробництва виробів класу люкс використовуються тільки натуральні матеріали, тому вони відрізняються особливою надійністю. Навіть найдрібніші деталі конструкції ретельно продумуються. Над створенням таких м'яких диванів часто трудяться імениті дизайнери і кращі майстри.

Бюджетні дивани виробляються великими серіями з недорогих матеріалів. Але це зовсім не означає, що моделі економ є неякісними. Більшість великих виробників займаються випуском недорогих варіантів меблів, яку може дозволити собі кожен.

Додаткові функції сучасних диванів

Додатковими функціями вважаються: можливість створити комфортабельне спальне місце і можливість зберігання речей в спеціальних нішах. Деякі моделі додатково оснащуються столиками, полками, пуфами, узголів'ям.

Кількість місць

Тут необхідно звернути увагу на розмір приміщення, куди ви збираєтеся поставити виріб. Існують вироби:

  • одномісні;
  • двомісні;
  • тримісні;
  • чотиримісні.
 

Якщо у вас невелика квартира, немає сенсу зупиняти свій вибір на трьох- або чотиримісних моделях. Хоча кутові варіанти відмінно підходять і для маленьких приміщень. Вони не займають багато місця і зазвичай розкладаються в досить велике спальне місце.

Меісце використання м'яких меблів

Дуже важливо підбирати диван під загальний стиль інтер'єру кімнати. Виробники сьогодні пропонують окремі моделі з різним призначенням:

  • для будинку або дачі - як правило, м'які меблі з приємних тканин, багатофункціональна, з можливістю трансформації в спальне місце;
  • для офісу - шкіряні невеликі вироби, які ставлять в залах очікування або кабінетах, вони рідко оснащуються додатковими функціями, але є надійними і довговічними;
  • для кафе - тут необхідно звертати увагу на стиль закладу, підбираючи меблі відповідно до нього, але зазвичай такі варіанти досить зручні.
 

Підбираючи диван в будинок або квартиру, важливо звернути увагу на окремі види м'яких меблів для різних кімнат:

  • в передпокій - відрізняється широким функціоналом, невеликими розмірами і довговічними матеріалами;
  • дитячі - тут необхідно виходити з віку дитини, адже дошкільнику і підлітку потрібні абсолютно різні моделі, але в будь-якому випадку диван повинен бути безпечним, зручним, міцним;
  • для вітальні або зали - найпоширеніші варіанти, які відрізняються багатофункціональністю;
  • для спальні - тут важливо, щоб виріб володів зручним і простим механізмом трансформації, а також було досить комфортним для щоденного сну.

Кількість спальних місць

Всі сучасні моделі можна поділити на два види за кількістю місць для сну:

  • односпальні;
  • двоспальні.
 

Перший варіант відмінно підходить в дитячу кімнату, на дачу, в якості додаткового спального місця для гостей.

Комплектація диванів

Практично всі сучасні меблі є багатофункціональною. Це стосується і диванів. Їх сьогодні оснащують додатковими можливостями, найпопулярнішими з яких вважаються:

  • ніші для білизни або інших речей;
  • м'які підлокітники і підголовники;
  • вбудовані полиці і столики;
  • вбудовані музичні системи.
 

Практично всі сучасні розкладні дивани комплектуються місткими нішами, в яких можна зберігати білизну. Зазвичай вони розташовуються під сидінням і відкриваються під час трансформації вироби.

Обивка

Найпопулярнішими матеріалами для оббивки сучасних диванів є:

  • шкіра - вироби мають аристократичний вид, відрізняються міцністю, простий експлуатацією, але при цьому дуже дорогі;

  • екошкіра - бюджетна альтернатива шкіряним виробам, є водостійким, приємним на дотик, зносостійким матеріалом, але при цьому на ньому швидко з'являються тріщини і подряпини;

  • тканина - в залежності від стилю дивана може використовуватися різний матеріал (жаккард, велюр, флок, шенилл, рогожка, мікрофібра), всі вони мають різну вартість і міцність;

  • замша - може використовуватися натуральна або штучна, відрізняється високою довговічністю, так як не розтягується і ніяк не деформується;

  • ротанг - має витончений, елегантний і унікальний зовнішній вигляд, прекрасно підходить для дачі і поєднується з різними стилями інтер'єру.

Розмір диванів

Дані меблі може випускатися в різних розмірах. У деяких випадках ви можете навіть замовити варіанти за своїми власними параметрами. У багатьох інтернет-магазинах є можливість підбору виробів під площу своєї квартири або будинку. Але найпопулярнішими видами відповідно до розміру є:

  • великі - підходять тільки для великих приватних будинків;

  • довгі - для дач, в приміщення з чималою площею, зазвичай використовуються в залах;

  • маленькі - одно- і двомісні варіанти, є найпопулярнішими серед жителів малогабаритних квартир;

  • вузькі - компактні моделі в передпокій або невелику кімнату, де немає можливості поставити повноцінний довгий диван;

  • широкі - як правило, вони використовуються в якості спального місця для двох.

 

Інтернет-магазин Dommino здійснює продаж якісної елітної і бюджетної м'яких меблів. У каталозі ви можете знайти і купити дивани під будь-який стиль інтер'єру. Є можливість створити відповідний виріб на замовлення.

Наші магазини
Знайти магазини у місті