• Доставка по всій Україні Доставка по всій Україні
  • Салони в кожному великому місті України Велика мережа салонів
  • Можливість повернення до 14 днів товарів з наявності
  • Європейська якість матеріалів та виготовлення Європейська якість
  • Своє виробництво і контроль якості без посередників Без посередників
Развернуть фильтр

Аксесуари

Сортувати за:

Аксесуари

Аксесуари для меблів або для оформлення інтер'єру грають важливу роль: вони роблять дизайн приміщення більш цікавим, більш затишним, розставляють потрібні акценти.

У той же час ці предмети виконують і суто практичні функції. Наприклад, додатковий підлокітник стає не тільки додатковою опорою, але і змінним елементом, який значно простіше очистити від забруднень. Різні накладки стають не тільки прикрасою, але і приліжковими столиками. А подушки - це ті товари, завдяки яким кожна людина зможе розташуватися максимально зручно на м'яких меблів.

Як обрати аксесуари для інтерьеру?

Більшість аксесуарів покликані поліпшити функціональність диванів, крісел, м'яких куточків. Вибір цих елементів значним чином залежить від кімнати, в якій встановлена м'які меблі.

Для вітальні характерні такі аксесуари:

  • накладки на підлокітники у вигляді столика;
  • подушки суворих обрисів;
  • додаткові розкладні вішалки.
 

Для дитячої характерні аксесуари у вигляді іграшок. Для бібліотеки або кухні - компактні стільці-драбини.

При виборі аксесуарів, які будуть доповнювати конкретні меблі, враховуйте суто технічні моменти - наприклад, ширину підлокітників або можливість установки змінних підлокітників на даній моделі дивана.

Бажано віддавати перевагу компактним або складним елементам. Наприклад, в холодну і сиру погоду в приміщенні не зайвою буде додаткова вішалка. Але все літо вона буде в спеку припадати пилом у кутку, тому ідеальним варіантом стане складаний аксесуар, який буде доповнювати інтер'єр в разі необхідності - і забиратися в комору, якщо в ньому немає потреби.

Який декор для дому можно купити на сайті?

У нашому каталозі представлені елементи декору різних стилістичних спрямувань. Можна підібрати предмети для будинку, офісу, кафе.

Основну категорію товарів складають диванні подушки, знімні підлокітники і накладки на підлокітники. Однак є можливість придбати і складну меблі - драбини, вішалки.

Наші менеджери посприяють тому, щоб ви зробили вдалий вибір, і оперативно оформлять покупку. Замовлення доставляється як по Києву, так і по всій території України.

Наші магазини
Знайти магазини у місті