Офісні крісла, як і інші види меблів, потребують регулярного догляду. Піддаючись систематичної експлуатації, оббивка швидко брудниться, втрачає привабливий зовнішній вигляд. Щоб засалена, брудна поверхня не псувала обстановку, пропонуємо ознайомитися з простими, ефективними способами догляду за офісними меблями, а також правилами використання, які продовжать термін служби крісел.
Конструкцію робочого крісла можна назвати тендітної, але водночас вона не розрахована на збільшені навантаження. Неправильна експлуатація виводить з ладу механізми, які присутні під сидінням, через що, все виріб стає непридатним для подальшої роботи. Щоб відносно нове крісло не закінчувало своє існування на сміттєзвалищі, достатньо дотримуватися такі умови:
Багато офісних моделей виконуються з різних видів тканин, які забезпечують додатковий комфорт при розміщенні, хорошу повітропроникність і гарний зовнішній вигляд. Однак, почистити тканинне сидіння буває проблематично, адже старі плями в'їдаються в структуру і стають недосяжними для підручних засобів. Щоб не витрачатися на дорогу хімчистку, важливо проводити регулярне прибирання, видалення плям відразу після появи.
Так, використання пилососа хоча б один раз в дві тижні, дозволяє зменшити кількість розлучень, що утворюються при контакті пилу і вологи, збільшити термін служби тканини, мати завжди охайну оббивку. Також, за допомогою пилососа можна легко прибрати крихти з щілин, відмерлий епітелій, волосся, які забиваються в структуру.
Один раз на місяць бажано проводити вологе чищення оббивки побутовою хімією. Спінений порошок, або спрей - байдуже, головне - своєчасне видалення бруду. Якщо на сидінні присутній пляма, його потрібно обробити окремо, засобом для виведення плям, оскільки загальне прибирання не гарантує повного зникнення.
Правильний догляд, акуратна експлуатація крісла (не сідає в одязі з безліччю заклепок або гострої металевою фурнітурою, що не елозить штанами з грубими швами по тканині), продовжують термін служби текстильної оббивки, запобігають появі катишек, зберігають колір і красу офісних меблів.
Очистити крісло з тканинної-сітки, або акрилової сітки, досить просто. Такі меблі не потребує використання пилососа. Фланелева ганчірка і теплий мильний розчин справляються з усіма забрудненнями, а додавання в воду дезинфікуючого засобу дозволяє досягти антибактеріальної обробки поверхні.
Такий матеріал найбільш практичний в плані догляду, він не вимагає багато часу і витрат на побутову хімію, тому все частіше вибирається в якості робочого місця для рядових співробітників офісу. Догляд за шкіряним кріслом керівника
Оббивка з натуральної шкіри найбільш довговічна, але вимагає ретельного догляду за собою. Своєчасне видалення пилу, правильна обробка поверхні - це запорука гарного, представницького вигляду крісла. Прибирати забруднення з такою оббивки можна двома способами:
Якщо видно засмальцьовані ділянки, їх чистять губкою з мильним розчином. Плями на шкіряній оббивці виводяться важко, особливо якщо вони застарілі, тому не допускайте засихання пролитих рідин. Краще відразу струсити їх з поверхні, або промокнути сухим рушником.
Крім стандартних процедур чищення, шкіряне крісло потребує підтримки ліпідного шару, який захищає її від пересихання і появи тріщин. Проводити цю операцію слід раз в декілька місяців, шляхом натирання поверхні касторовою олією або спеціальними просоченнями.
Це основні правила догляду за офісними кріслами, вони дають можливість підтримувати первісну красу меблів, уберегти оббивку від швидкого зносу і слідів експлуатації. Якщо інформація виявилася для вас корисною, заходите на Dommino , у нас ще багато цікавих статей про меблі.
Коментарі 0
Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.
натисніть тут щоб увійти