Уявіть порожнє приміщення. Яке почуття воно викликає? Не можна позбутися стану спустошеності і незатишності. А тепер додайте туди великий диван, прикрашений декоративними подушками. Кімната відразу перетворюється. Додайте туди журнальний столик і пухнастий килим і порожнє приміщення перетворюється в затишну вітальню. З цього можна зробити висновок, що саме такий виріб, як диван, є основним у вітальні, адже саме з нього починається облаштування кімнати.
Раніше популярністю користувався стандартний набір, додатково включає два крісла. Сучасні дизайнери меблів представили новий винахід, використовуючи яке немає потреби в придбанні додаткових крісел і це - кутовий диван. Він має безліч різних модифікацій і здатний доповнити кімнату будь-якого розміру. Але як правильно розмістити кутовий диван в кімнаті?
Найчастіше його розташовують уздовж стіни. Це самий стандартний варіант. Але останнім часом великою популярністю стали користуватися квартири-лофти, в яких одна кімната може об'єднувати в собі кілька функцій. Тому стандартне розміщення меблів тут буде недоречним. У цій статті ми розглянемо, де найкраще поставити кутовий виріб.
Для початку потрібно розібратися, з яким наміром Ви купуєте виріб. Існують кілька варіантів:
Якщо меблі розміщується в центрі кімнати, то її зворотна сторона повинна бути такою ж привабливою, як і лицьова. Не всі виробники це враховують. Цей факт не дивний, так як диван найчастіше розташовують біля стіни.
Якщо спереду м'які меблі виглядає дуже привабливо, але її задня частина викликає сумніви, то існує одне просте рішення, як це можна виправити. Таким рішенням є використання придиванних меблів, здатної замаскувати всі дефекти і недоліки. У такій ролі зазвичай виступає невеликий столик, стелаж або тумба. Такий виріб може бути підігнано за розміром під диван.
Якщо Ви використовуєте м'які меблі як роздільник між вітальнею і їдальнею, то до спинки софи можна приставити обідній стіл або барну стійку. Таким же способом можна також використовувати робочий стіл.
Після того, як Ви придбали новий виріб, необхідно оцінити розміри меблів, яка вже знаходиться в приміщенні. Якщо її ще там немає і диван є її першим представником, то слід прикинути розстановку, щоб потім все не міняти.Зайві перестановки не тільки забирають час, але і можуть пошкодити меблі або підлогове покриття в процесі.
Найчастіше використовують такі способи розстановки:
Вибираючи місце для дивана, варто враховувати кілька чинників: розмір виробу, його модель, особливості конструкції і габарити кімнати. Існує три варіанти розташування:
Щоб вдало розташувати меблі, необхідно з увагою поставитися до цієї справи і враховувати кожну деталь.
Софа не дарма вважається центром вітальні. Для цього, вона не зобов'язана розташовуватися посередині кімнати. Центром її називають тому, що вона є найголовнішим предметом. А якщо вона ще й має кутову форму, то це і зовсім відкриває океан можливостей для побудови цікавого і унікального інтер'єру. Розмістіть поряд з диваном м'який килимок, навпаки поставте телевізор, а рядок журнальний столик і зона відпочинку готова. Окреслити зону можна додавши невеликий пуфик або м'яке крісло.
Кутовий диван може складатися з декількох елементів, особливо це стосується модульних моделей. Туди можна додати канапку, тахту або великий пуф. Крім того, можна вміло використовувати підлокітники або задню частину дивана, розташувавши там додаткові полички. Варто відзначити, що більшість кутових моделей мають коробом для зберігання білизни або інших речей.
Додати інтер'єру розкішності і статусності дозволить виріб в шкіряній оббивці. В такому випадку найчастіше застосовують коричневий, білий, бежевий і чорний кольори. Навіть найскромніший інтер'єр перетвориться, якщо туди додати шкіряний кутовий диван. Для того, щоб зробити кімнату більш затишною, рекомендується додати хутряні подушки і м'який плед. Контраст строгості шкіри і м'якості хутра додасть цікавої родзинки кімнаті.
Що стосується кольору, то м'які меблі можуть виступати як в якості гармонійного доповнення, так і яскравого акценту.
Тим, хто вірить в східну філософію, слід звернутися до порад фен-шуй, щоб вдало розташувати диван в кімнаті. На думку цього вчення, існує 9 основних зон, які здатні наповнити житло позитивною енергією.
М'які меблі слід розташовувати в зоні сім'ї. Вона знаходиться в східній частині кімнати. Щоб диван сприяв процвітанню, потрібно його правильно вибрати. Звертати увагу потрібно на форму, колір, а також на якій відстані буде перебувати вони від вікон і дверей.
Згідно з фен-шуєм, зона сім'ї відповідає за відпочинок і спокій, тому не рекомендується купувати меблі, що має кричущу оббивку з безліччю малюнків. Вважається, що використання яскравих кольорів в цій зоні буде вносити в життя переполох і перешкоджати появі позитивної енергії. Краще вибирати такі кольори, як золотий, коричневий, бежевий, персиковий, зелений. Оббивний матеріал повинен бути приємним і м'яким на дотик. Вчення фен-шуй не рекомендує використовувати шкіряну оббивку, так як та створює атмосферу холоду і байдужості. Крім того, вона накопичує негативну енергетику. У разі, якщо Ви вже придбали шкіряний диван, потрібно накрити його м'яким покривалом і додати тканинних декоративних подушок, так вони притягують до себе позитивну енергію.
Для вітальні рекомендується вибирати диван, який має закруглені кути. Гострі краї будуть приводити до виникнення конфлікту. Краще використовувати кутовий диван, який спирається на невеликі ніжки. Також слід прибрати всі зайві полки і ящики. За фен-шую енергія повинна циркулювати по кімнаті і зайві предмети обстановки будуть в цьому перешкоджати. Результатом може стати дисбаланс.
Ставити меблі рекомендується до стіни, де немає вікна.Таким чином це дозволить створити атмосферу спокою і впевненості. Між диваном і стіною повинна бути невелика відстань, щоб енергія могла вільно циркулювати.
Дизайнери інтер'єрів слідують певній інструкції при розстановці меблів в кімнаті:
Скориставшись нашими порадами, Ви зможете вдало розмістити диван в кімнаті будь-якої форми і розміру, а якісний виріб знайти в нашому каталозі.
Коментарі 0
Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.
натисніть тут щоб увійти