• Доставка по всій Україні Доставка по всій Україні
  • Салони в кожному великому місті України Велика мережа салонів
  • Можливість повернення до 14 днів товарів з наявності
  • Європейська якість матеріалів та виготовлення Європейська якість
  • Своє виробництво і контроль якості без посередників Без посередників
Развернуть фильтр
Ціна
-
грн

Ліжка

Сортувати за:

Ліжка

Ні для кого не секрет, що якість сну безпосередньо впливає на фізичне і психічне здоров'я людини. Зручне ліжко - запорука гарного відпочинку для всього організму. Тому вибирати ліжка необхідно з огляду одразу на кілька параметрів.

Основні види ліжок

В першу чергу, при покупці необхідно врахувати розмір спального місця. Розрізняють такі види:

  • Односпальне. Ширина від 80 до 120 см, довжина; від 190 до 210 см. Призначена для однієї людини.
  • Полуторне. Ширина від 120 до 160 см, довжина приблизно як в односпальному. Незважаючи на те, що на ній можуть розміститися в ; екстрених випадках 2 людини, для комфортного сну такі моделі більше підходять для однієї людини.
  • Двоспальне. Ширина від 160 до 210 см, довжина може досягати 220 см.
 

Ще одним непоганим варіантом для малогабаритних квартир є двох'ярусне ліжко. Як правило, його розміри рівні односпальним або полуторним. Такий тип економить чимало місця в дитячій. Щоб визначити оптимальну ширину спального місця, необхідно лягти з витягнутими по сторонам руками, зігнутими в ліктях. Цією ширини буде досить для комфортного сну.

Обираємо каркас ліжка

Конструкція ліжка повинна не тільки радувати око, але і підходити під матрац. Будь-яке ліжко складається зі спинки, бічних панелей, ніжок, рами всередині каркаса і основи під матрац. Основну увагу при виборі необхідно приділити саме основі, яка буває двох типів:

  • з ламелей;
  • цільна.
 

Ламелі сприяють хорошій вентиляції матраца. Однак, вибираючи такий варіант, необхідно враховувати конструкцію самого матраца. Якщо ви вирішили купити ортопедичний матрац з незалежними один від друга пружинами, відстань між ламелями НЕ має бути більше ширини пружини. В іншому випадку вони почнуть провалюватися і матрац швидко прийде в непридатність. В випадку з залежними пружинами відстань між ламелями може досягати 6 см. Найчастіше на односпальне ліжко йде близько 15 ламелей, на двоспальне -30.

Як підібрати матеріал виготовлення ліжка?

Ідеальним варіантом є масив дерева - надійний і екологічно чистий матеріал, який прослужить досить довго. Ліжка з металу прослужать не один десяток років. Основним недоліком можна назвати той факт, що при дотику до каркасу ви завжди будете відчувати холод, що може викликати дискомфорт взимку. Вписати ковану модель можна в інтер'єр в стилі кантрі і ретро.

ЛДСП - ламінована деревинно-стружкова плита. Цей матеріал не фрезерується, тому його застосовують для виготовлення бюджетної меблів в класичному стилі. МДФ міцніше і щільніше ЛДСП. Може бути фарбованим або плівковим. За ціною - дешевше дерева, але дорожче ЛДСП.

В деяких моделях використовується екошкіра або текстиль в якості м'якої обробки. Перевага екокожі - легкість в догляді (досить просто протерти ліжко вологою ганчіркою). Текстиль міцніший, проте доглядати за ним досить складно, тому людям, що страждають від алергії на пил, краще такі варіанти не розглядати.

Додаткові нюанси при покупці ліжка

Щоб зробити ліжко більш функціональним, виробник може забезпечити її нішею для зберігання постільної білизни, подушок, ковдри і інших речей. Це можуть бути як висувні ящики, так і підйомний механізм. Звичайно, багато хто воліє дивани, які можна скласти і звільнити кілька квадратних метрів в спальні. Однак конструкція дивана не дає можливість використання ортопедичного матраца. Тому такий варіант не підійде людям, що страждають від болів в хребті, і тим, хто небайдужий до свого здоров'я.

Наші магазини
Знайти магазини у місті