У будь-яких меблів є термін придатності, і навіть дорогий і якісний шкіряний диван може з часом зноситися. Можна піти в магазин, вибрати і придбати нову модель, а можна перетягнути і відреставрувати стару, щоб знову насолоджуватися оновленим улюбленим диваном. В цей статті ми Вам розповімо про те, як оновити шкіряний диван.
Існує три варіанти, як можна відреставрувати шкіряний диван:
Якщо внутрішній наповнювач дивана просів або поламалися пружини, а сама оббивка в хорошому стані, то можна замінити його наповнення своїми руками. Для цього потрібно:
Під час демонтажу меблів краще фіксувати кожен крок на фотоапарат, щоб чітко знати про порядок дій. Як наповнювачі найчастіше використовують пружинний блок, синтепон, поролон, ламелі, латекс, повсть, пінополіуретан.
Для того, щоб замінити пружинний блок, потрібно:
Для того, щоб видалити плями фломастера, вина, соку або кулькової ручки, потрібно змочити губку або ватяний тампон в засіб, що містить спирт і акуратно їм обробити забруднення. Деякі сліди від ручок можна видалити за допомогою піни для гоління, гумки і липкої стрічки.
Від жувальної гумки можна позбутися за допомогою шматочка льоду, поклавши його в поліетиленовий пакетик і приклавши до жуйки. Потрібно почекати, поки вона замерзне, а потім акуратно відшкребти її не надто гострим ножем або шпателем з пластику з оббивного матеріалу. Діяти слід обережно, щоб не пошкодити оббивку.
Жирні плями видаляються за допомогою засобу для миття посуду і губки або рушники. Губку потрібно просочити мийним засобом і протерти пляму, рухаючись у напрямку текстури шкіри. Сильно жирне і в'їлося пляма можна видалити, залишивши засіб для миття посуду на ділянці пошкодження на пару годин. Потім вологим рушником видалити залишки. У цій же ситуації можна застосувати дитячу присипку або тальк, а також сіль, акуратно насипавши засіб на забруднену ділянку і почекати кілька годин. Потім видалити його, струснувши рушником.
Якщо на Вашому шкіряному дивані утворилася пляма від масляної фарби, то він нього можна позбутися, намазав пляма вершковим маслом, а потім протерти його господарським милом.
Перед тим, як використовувати будь-який пятновиводящих засіб, слід випробувати його на непомітній ділянці дивана. Якщо шкіра залишилася неушкодженою і не зморщилася, то обраний засіб можна сміливо використовувати.
Для підтримки зовнішнього вигляду дивана рекомендується два рази на місяць проходиться по ньому пилососом і протирати меблі ганчіркою.
Щоб позбавиться від невеликих порізів і дрібних розривів, використовується такий засіб як рідка шкіра. Її потрібно нанести на проблемну ділянку за допомогою пластикового шпателя, зубочистки або звичайної пластикової картки. Для початку слід нанести клей на стики і притиснути місце розриву краями один до одного. Після того, як клей висохне, слід обробити ділянку рідкою шкірою.
Від потертостей можна позбутися, акуратно потерши місце дрібним наждачним папером, а потім поверх нанести рідку шкіру. Щоб видалити дрібні задирки, їх потрібно відрізати манікюрними ножицями.
Глибокі тріщини, надриви і дірки видаляються за допомогою латки, яка наклеюється на проблемне місце, а потім вирівнюється за допомогою рідкої шкіри, для цього потрібно:
Тепер, все що залишилося - це протерти ділянку невеликим шматочком ніжної шкури і оббивка готова.
Для початку рекомендується винести софу на відкрите повітря або розташувати її в добре провітрюваному приміщенні. Якщо це зробити неможливо, то застеліть підлогу непотрібним шматком тканини або поліетиленом.
Потім підбираємо фарбу потрібного відтінку. Існують фарби для меблів, які можна змішувати, щоб добитися ідеального результату.Так, для того, щоб освітлити, додаємо білу фарбу, я для більш темного варіанту - чорну. Фарбувати можна губкою, вона зазвичай йде в наборі, пульверизатором або пензликом.
добре збовтайте флакон і перелийте вміст в ємність для роботи;
губку замочіть в фарбу і робіть мазки довжиною 20-25 сантиметрів, намагаючись рівномірно розподіляти фарбувальну рідину по поверхні.
наповніть ємність, яка знаходиться в пульверизаторі, фарбою;
розпилюйте рівномірно на відстані 20-30 сантиметрів, рухаючись у напрямку вигинів.
Максимальна кількість шарів нанесення - 3. Кожен шар повинен просохнути протягом півгодини, щоб прискорити цей процес можна використовувати фен. Після того, як Ви завдали останній шар, фарбі потрібно дати час повністю висохнути і вбратися протягом доби.
Щоб надати матовий або глянсовий ефект, можна нанести спеціальний лак для шкіри. Наноситься він також, як і сама фарба. Використовуючи лакове покриття, Ви зможете захистити шкіру і збільшити зносостійкість оббивки.
Тепер Ви знаєте, як заклеїти поріз на шкіряному дивані, як видалити плями і пофарбувати його. Скориставшись нашою статтею, Ви зможете самі відновити диван своїми руками.
Коментарі 0
Ви повинні увійти, щоб залишити коментар.
натисніть тут щоб увійти